Mikromagie

Mikromagie (angl. Close – Up Magic), nebo-li kouzla zblízka, je forma vystoupení, která se odehrává v těsné blízkosti diváků. Během vystoupení se Tom Jasper pohybuje přímo mezi hosty a kouzlí v jejich bezprostřední blízkosti. Hosté tak nejsou pouze přihlížející, ale stávají součástí vystoupení, jelikož jsou do kouzel aktivně zapojováni.

V průběhu akce mohou hosté vidět širokou škálu kouzel, která jsou z velké části vizuálního charakteru. Mnoho z nich lze vidět v našem oficiálním promo videu. Tato forma vystoupení je pro diváky nejvíce atraktivní hlavně z toho důvodu, neboť mohou stát kolem kouzelníka téměř kdekoli a tím vidí každý jeho pohyb.

Tom Jasper se od ostatních liší v tom, že během vystoupení NIKDY nepoužívá speciální rekvizity, které by mohly být pro diváka podezřelé. Z velké části pracuje s běžnými věcmi každodenní potřeby, anebo s předměty půjčenými přímo od diváků. Vše co Tom během vystoupení použije, může být divákem důkladně zkontrolováno. Tato verze vystoupení se hodí téměř na kteroukoli událost, jakou může být například svatba, večírek vaší firmy, VIP party, recepce a mnoho dalších.

Může se odehrávat jak během hlavního programu, tak i v průběhu volné zábavy. Nejde nám o to vás pouze příjemně pobavit. Jde nám o to, přivést vás do momentu, kdy skutečně začnete pochybovat o tom, zda je to co vidíte skutečné, anebo nikoli! Právě tím, se pro vás stane tento okamžik navždy nezapomenutelným. Přesvědčte se již nyní a objednejte si mikromagii i na vaši událost ještě dnes.

TOM JASPER