Kouzelník Tom Jasper - Životopis

Tom Jasper je profesionální kouzelník a iluzionista, který svou profesní kariéru započal roku 2009. I přes to, že nikdy nenavštívil jakékoli kouzelnické sdružení a neměl k sobě nikoho, kdo by jej kouzla učil, vystupuje v současnosti Tom v těch nejluxusnějších destinacích po celém světě.

Tom byl vždy přesvědčen, že lidská mysl je neomezená a cokoli si dokáže představit toho i dosáhne. Aby docílil dokonalosti svých kouzel a vystupování, trénoval přibližně 15 hodin každý den. Jeho první vystoupení bylo možné vidět na firemních událostech mnoha společností v České republice.

Koncem roku 2012 jej čekalo první zahraniční vystoupení v Las Vegas, kde strávil dva týdny. Zde také načerpal mnoho inspirace pro svůj budoucí kariérní růst. Během roku 2013 a 2014 vystoupil na několika soukromých událostech po Evropě a poté následovalo kouzelnické vystoupení pro pětihvězdičkové hotely v Tai Pei a na Bali, která trvala 3 týdny.

V dalším roce se vydal ještě dál a se svou show navštívil Austrálii, konkrétně město Melbourne. Zde měl několik vystoupení v nádherných hotelích jako hotel Rendezvous.

Následně jej čekalo největší vystoupení na galavečeru společnosti Svobodných zednářů (přelož. Freemasons), který se konal v Melbourne Exhibition and Convention Centre. Poté následovalo i soukromé vystoupení pro hlavní zednářskou rodinu státu Victoria. V Austrálii mimo jiné také vedl několik seminářů na pomoc jiným kouzelníkům.

Během roku 2016 vystoupil pro mnoho velkých společností jako Audi Deutschland, České dráhy, RWE nebo společnost Acer a koncem roku vystoupil se svou novou show opět na Bali a Jávě. Tom svá vystoupení neustále mění a obohacuje o nová kouzla. Pokud je tedy naše show objednána stejným klientem několikrát, nikdy neuvidí to samé.

Chcete-li i vy udělat vaši událost nezapomenutelnou, neváhejte nás kontaktovat již nyní!

TOM JASPER